• 7/24 kesintisiz müşteri destek

Hakkımızda

rentacar

Prizma Rent A Car Hakkımızda

Hatay araç kiralama acentemiz sizlere en iyi güvenilir hizmet verebilmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

2017 yılında Hatay Antakya’da kurulan PRİZMA RENT A CAR, Sizlere bu süreçte, yeni model araç filosu ile müşterilerin ekonomisine uygun araçları portföyüne kattı. Hatay günlük araç kiralama, Hatay aylık araç kiralamaya kadar her türlü vip, ticari normal araçlarımızı sizlere sunuyoruz. Ayrıca araç kiralama dışında vip araçlarımız ile havalananından ve otogarlardan yolcu transferleri yapılmaktadır. Prizma Rent A car olarak başladığımız Hatay araç kiralama sektöründeki hizmetimize yurt içinden gelen yurt dışından gelen birey ve şirketlere hizmet vermekteyiz. 2017 bu yana amacımız sürdürülebilir Hatay araç kiralama hizmeti sunmak, aynı zamanda kalite ve güven standartlarını en iyi şekilde uygulamaktır.

 

Misyon

Misyonumuz, esnek yolculara Motorlu Taşıt Kiralama hakkında daha iyi anlaşmalar yapmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunmak. müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve müşteri memnuniyetini artırmak.

hatay araç kiralama
hatay araç kiralama

Vizyon

Araç kiralama sektöründe öncü ve hizmetleriyle fark yaratan ve kadrosu ile Türkiye’de en büyük değil, Dünya da en iyi olmak müşterilerimizin her zaman güven duyacağı bir acente ve çözüm ortağı olmak.

Galerimiz

Bir sorunuz var mı? Sormaktan çekinmeyin...
İletişim
0532 177 2407
Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!